Skup aut i samochodów Piaseczno

Od dłuższego czasu nasza firma plasuje się na rynku samochodowym jako lider. Dzięki korzystnej ofercie miliony Polaków skorzystały już z naszych usług. Podczas naszej ponad 15-letniej działalności zyskaliśmy zaufanie klientów, a także ogromne doświadczenie, które pozwoliło na ulepszanie oferty skierowanej do Państwa.

Od lat skupujemy samochody różnych roczników i przeróżnych marek. Nie ma dla nas znaczenia stopień uszkodzenia auta, ani jego pochodzenie. Gdy tylko otrzymamy zgłoszenie od naszego Klienta, natychmiast proponujemy mu uczciwą wycenę. Szanujemy bowiem jego czas i pieniądze. Działalność naszej firmy głównie skupia się na terenie województwa mazowieckiego, nie ma jednak problemu, aby przeprowadzić skup aut i samochodów Piaseczno czy też Legionowo.

Jesteśmy otwarci na współpracę z każdym regionem naszego kraju, a to z pewnością czyni nas atrakcyjniejszymi, zwłaszcza że oferujemy darmowy dojazd do klienta z całej Polski. Oprócz tego każdy Klienta może liczyć na załatwienie wszelkich formalności za niego, zaledwie w ciągu 10 minut. Wraz z momentem odbioru przez nasz auta Klient otrzymuje gotówkę od ręki.

I nie ma dla nas znaczenia stopień uszkodzenia samochodu. Dbamy o interesy naszych Klientów i nad wszystko cenimy ich opnie i potrzeby. Każdy kto myśli o oddaniu samochodu do skupu powinien wypełnić formularz kontaktowy, który znajduje się na naszej stronie internetowej, już dziś. Skup aut i samochodów Piaseczno czeka by móc uwolnić od ciężaru kolejne osoby i zostawić ich z uśmiechem na twarzy i niemałą gotówką w kieszeni.


Wypełnij formularz i zgłoś auto
zgłoś auto
PHP FormMail Generator - A free tool to create ready-to-use web email forms with file upload, auto-response email, and dependent dropdowns.
Marka*:
Model auta*:
Rok produkcji*:
Rodzaj paliwa*:
Typ nadwozia:
Pojemność silnika [cm3]*:
Przebieg [km]:
Sugerowana cena [pln]:
Imię:
e-mail*:
Telefon*:
Miejscowość*:
Informacje dodatkowe:
Załączniki:


Click the image to reload. PHP FormMail Generator at http://phpfmg.sourceforge.net
przeładuj kod jeśli nieczytelny
Wpisz kod*:
Pola oznaczone * wymagają wypełnienia

666-504-504  lub  e-mail: marcinkozyra1@wp.pl